Контакти


Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Ватутіна, 25
(067) 588-36-16
(073) 588-36-16
stashevskij80@i.ua
Пн.- Пт.: 8.00-18.00, Сб. Нд.- вих.

Нестандартні металоконструкції

      Металоконструкції і різноманітні елементи з цього матеріалу стали невід'ємною частиною сучасного виробництва ПП Юстас у Вінниці. Серед деталей, що входять в це поняття, є і категорія під назвою «нестандартні металоконструкції».

      Поширена думка, що це поодинокі деталі, виготовлені на замовлення або з особливих матеріалів, опитні або експериментальні зразки, які ще не впроваджені в потокове виробництво. Однак це не є дійсністю - металоконструкції на замовлення в Вінниці або інших містах випускаються давно. Вони є частиною багатьох виробничих сфер і галузей діяльності. Випуск їх налагоджений масово, але попит не такий великий, тому деталі і конструкції називають нестандартними.

     Найбільшого поширення металоконструкції на замовлення в Вінниці отримали в будівельній сфері і сфері виробництва машин. Зустріти їх можна також в сільському господарстві , в мегаполісах і великих містах по напрямку - ландшафтний і садовий дизайн.

     Особливості нестандартних металоконструкцій полягають в тому, що розроблені за індивідуальним замовленням або проекту вони не стають ексклюзивом, а продовжують випускатися. Якщо попит на деталі високий, то відбувається запуск в масове, потокове виробництво. Поступово конструкція або певний елемент можуть перейти з категорії «нестандартний» в звичайну, ставши продукцією, що користується постійним і стійким попитом.

     Ми виробляемо якісні металоконструкції за Вашим замовленням (мафи, армокаркаси, металовироби для будівництва, оригінальні сходи, вольери, ковані вироби) точно у встановлені терміни, гарантуємо якість та оперативність в роботі.

© 2020 СуперДовидка. Все права под защитой.