Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Ватутіна, 25
(067) 588-36-16
(073) 588-36-16
stashevskij80@i.ua
Пн.- Пт.: 8.00-18.00, Сб. Нд.- вих.

Пошив нестандартних виробів

      Виготовлення оригінальних подушок і нестандартних матраців

      Фахівці ПП Юстас в усьому намагаються підтримати прагнення своїх клієнтів бути оригінальними. Саме тому одне з основних напрямків діяльності нашої компанії - виготовлення нестандартних і унікальних виробів. В рамках цієї послуги ми виконуємо роботи з пошиття оригінальних подушок і виготовлення матраців на ліжка, дивани, софи, крісла, вуличні меблі. У нас ви можете замовити будь-які види даних виробів. Також ми займаємося виготовленням тентів для вантажних автомобілів, технологічних рукавів для обладнання, штор для промислових приміщень та багато іншого.

      Робота за індивідуальним замовленням

      Серед клієнтів нашого підприємства нерідко бувають менеджери готелів, кафе і ресторанів, дизайнери, які оформляють офісні приміщення. Для них головне - це не вдарити в бруд обличчям перед клієнтами, саме тому якість навіть дрібних деталей, що стосуються їх бізнесу, має бути на висоті. Навряд чи постоялець вирішить повернутися в готель, якщо нормально відпочити в ній не дали незручні матраци і жорсткі подушки. Так само і клієнт чайної, суші-бару, кальян-бару не стане завсідником закладу, якщо оригінальні і стильні диванчики в них виявляться зі збитими наповнювачами. Саме тому будь-яке замовлення означає для нас обов'язковий контроль якості на всіх етапах виготовлення матраців і подушок, використання тільки кращих матеріалів.

      Виконуючи замовлення для ресторанів, готелів та інших громадських закладів, ми також не обходимо стороною можливість зробити хорошу рекламу замовнику. Саме тому при розробці дизайну подушок ми обов'язково враховуємо особливості експлуатації наших майбутніх виробів в конкретних умовах, намагаємося чітко слідувати загальній стилістиці оформлення приміщень і, звичайно, використовуємо унікальний декор.

      Крім основних декоративних і функціональних елементів ми можемо "нагородити" наматрацники, чохли і наволочки для подушок логотипом фірми, назвою заходи, будь-яким тематичним зображенням або малюнком. Написи і зображення можуть бути нанесені на подушки будь-яким способом - від принта до стежки і ручної вишивки. Наші фахівці опрацьовують кожну найменшу деталь, щоб співпраця з нашими замовниками завжди залишало лише позитивні емоції, було взаємовигідним і довгостроковим.

© 2020 СуперДовидка. Все права под защитой.