Контакти


Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Ватутіна, 25
(067) 588-36-16
(073) 588-36-16
stashevskij80@i.ua
Пн.- Пт.: 8.00-18.00, Сб. Нд.- вих.

Пошив спецодягу, продаж спецвзуття

     Якщо Вам необхідний спецодяг під замовлення в Вінниці, а також спецвзуття на замовлення в Вінниці, Ви можете звернутися до спеціалістів ПП Юстас. Наша фірма оснащена передовим виробничим обладнанням. Наш спецодяг має максимальну адаптацію під будь-які умови роботи. Перш ніж зробити остаточний вибір, клієнт повинен визначитися з рядом критеріїв:

  • Модель і фасон виробу (в залежності від призначення);
  • Тканина, з якої воно буде вироблено;
  • Колір, виходячи з фірмового стилю Вашої організації (можна замовити однотонні або багатобарвні рішення);
  • Наявність логотипу (потрібно визначитися, чи буде одяг з логотипом або без нього).

     До Ваших послуг спецодяг і спецвзуття для торгівлі, медицини, виробничо - будівельних спеціальностей, які виготовлені ​​зі стандартних зразків, нанесення логотипів, фірмових знаків, обробка персональних заявок за участю професійного дизайнера. Ми організуємо, пошиття поло на замовлення, а також комбінезонів, сорочок, курток, головних уборів і взуття за доступними розцінками. Загальний виробничий швейний процес включає кілька етапів.

  • Узгодження технічного завдання. Це завдання вирішується силами виконавця і замовника.
  • Пошиття зразків. Ми надамо пробний варіант одягу. Це дозволить попередньо оцінити якість пропонованої моделі і визначитися з вибором.
  • Доставка готової продукції за адресою замовника. Ми організуємо поставку зшитих виробів в зручне для Вас місце і час.
  • Розробка конкретних ескізів з вибором тканин. Цей етап вважається найбільш важливим, оскільки від його виконання залежить якість готових виробів.
  • Пошиття партії одягу та взуття. Після того як пробні зразки затверджені, а замовник їх оцінив, співробітники підприємства приступають до шиття партії товарів.

     Всіх, кого цікавить якісний спецодяг і спецвзуття у Вінниці, зверніться в ПП Юстас. Тут кожен фахівець прагне відповідати технічному завданню і додержуватись державних норм, стандартів. Ми здійснимо як пошиття корпоративного спецодягу, так і пошиття стильних і оригінальних костюмів для будь-якого об'єкта малого бізнесу.

© 2020 СуперДовидка. Все права под защитой.