Контакти

Вінницька область, м. Вінниця
вулиця Ватутіна, 25
(067) 588-36-16
(073) 588-36-16
stashevskij80@i.ua
Пн.- Пт.: 8.00-18.00, Сб. Нд.- вих.

Металоконструкції під замовлення

     Область застосування конструкцій на основі металу досить широка. Це будівництво промислових об'єктів найрізноманітнішого призначення і зведення складських приміщень, спортивних комплексів, торгових центрів та інших спеціалізованих будівель. З розширенням асортименту матеріалів для облицювання металевих конструкцій, попит на них поступово зростає.
     Будинки з металоконструкцій це споруди, які вирішують будь-які завдання, поставлені перед ними, максимально ефективно. Вони швидко і легко збираються, прості, міцні і надійні.
     Будівельні металоконструкції складають основу швидкомонтованих будівель. Від їх властивостей залежать безпека і термін служби майбутньої споруди.      Виробництво металоконструкцій у Вінниці складний технологічний процес, який вимагає не тільки професіоналізму, а й якісного обладнання. Тому так важливо відповідально підійти до вибору компанії виробника.
     При масштабному будівництві нерідко застосовуються технології, що дозволяють в короткі терміни зводити надійні поверхові будівлі. Швидкомонтовані будівлі користуються великим інтересом як з боку будівельників, так як роботи виконуються в стислі терміни, так і з боку клієнтів. Монолітне будівництво передбачає широке застосування металоконструкцій, зокрема, арматури, завдяки якій швидкобудуюємі будівлі зміцнюються и служать довго. При їх будівництві найчастіше застосовуються легкі металоконструкції.
     Ми виробляємо: каркаси, маркізи під тенти, металеві вироби для будівництва, автомобільні каркаси, гаражі, ворота, металокаркасні магазини, кафе, павільйони, кіоски, грати, двері, крильце, козирки (козирок), сходи, нестандартне устаткування.
     ПП Юстас зробить для Вас металоконструкції в Вінниці на Ваше замовлення, як стандартних розмірів, так і за Вашим індивідуальним замовленням в найкоротші терміни і з максимальною самовіддачею.

© 2020 СуперДовидка. Все права под защитой.